Firmamız Hakkında

Aileniz için en iyi temizlik hizmetini sunmak için sektörün en üstün, en güçlü ekipmanları ile tescilli temizleme solüsyonlarımızı kullanıyoruz. Söz konusu kalite ve değer olduğunda Dry Diamond'a güvenebilirsiniz.Dry Diamond yönteminde Sıcak karbonatlı halı ve koltuk yıkama sürecini uygular. Bu sürecimizde piyasadaki en gelişmiş, en güçlü ekipmanları ve en saf doğal solüsyonumuzu kullanır. Halı yıkama ve koltuk yıkama temizleme işleminde kullandığımız The Natural olan özünde karbonat bulunan patentli formüllü solüsyonumuz hiçbir şekilde zararlı kimyasal bulundurmaz, çevre dostu yeşil sertifikalıdır. Özelliği milyonlarca kabaran küçük baloncuk çıkarır. Bu baloncuklar halının ipliklerinin derinlerine kadar nüfuz eder, kir leke, bakteri ve alerjenleri halının yüzeyine iter. Ve daha sonrasında güçlü vakumlama özellikli makinemiz ile kolayca şekil halı ve koltuktan çıkarırız. Geriye tertemiz bir halı ve koltuk bırakırız.

About Us

Yılların Vermiş Olduğu Temizlik Deneyimi

Dry Diamond yönteminde karbonatlı ve zararsız solüsyonlarla halı,koltuk yıkama uygulanır. Bu sürecimizde piyasadaki en gelişmiş, en güçlü ekipmanları ve en saf doğal solüsyonumuzu kullanır. Halı yıkama ve koltuk yıkama temizleme işleminde kullandığımız Natural olan özünde karbonat bulunan solüsyonumuz hiçbir şekilde zararlı kimyasal bulundurmaz, çevre dostudur . Özelliği milyonlarca kabaran küçük baloncuk çıkarır.

Bu baloncuklar halının ipliklerinin derinlerine kadar nüfuz eder, kir leke, bakteri ve alerjenleri halının yüzeyine çıkarır. Ve daha sonrasında buharlı güçlü vakumlama özellikli makinemiz ile halı ve koltuktan kiri ve bakterileri çıkarırız. Geriye tertemiz bir halı ve koltuk bırakırız.

Görevimiz

Müşterilerimize güvenilir, kaliteli, uygun maliyetli temizlik çözümleri sunan temizlik hizmetlerinin sunumunda ulusal pazar lideri olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Halı yıkama ve koltuk yıkama temizleme işleminde kullandığımız Doğal olan özünde karbonat bulunan solüsyonumuz hiçbir şekilde zararlı kimyasal bulundurmaz, çevre dostudur.

Amacımız

Hedefimiz sizin memnuniyetinizdir (tabii ki temizlik işimizden sonra). Ofis Telefonu günün her saatinde çalışır (7/24).

About Us

Müşteri odaklı

Kendimize hizmet ediyormuş gibi müşterilerimize hizmet ediyoruz. Geri bildirimlerine değer veriyoruz ve bunu çalışmalarımızı iyileştirmek için kullanıyoruz.

Çevre Dostu Odaklı

Harika sonuçlar veren en iyi ve en doğal temizlik ürünlerini dikkatle seçiyoruz.

Genişleme / Büyüme

Toplulukta kendimizi duyuruyoruz; sürekli büyürken uzun vadeli ilişkiler oluşturuyoruz. Bu nedenle, her zaman bizim için çalışmak üzere daha fazla insan getiriyoruz.

Saf Organik Temizlik Sıfır Kimyasal

Gözle görülmeyen tüm mikrop ve bakterileri nüfuz etmiş olduğu en ince noktadan alarak, organik solüsyonlarla temiz hale getirmek.

Tarihçemiz

Yıllardır Ev ve Ofislerde Hijyenik Temizlik Hizmeti Sunmaktayız.

Çevre dostu olarak kalırken müşterilerimize hizmet etme taahhüdümüzle geniş çapta tanınmaktadır. Müşterilerimize mükemmellik ve adanmışlık geçmişimiz var,profesyonel ve kaliteli yıkama hizmetleri sunuyoruz.