Halı Yıkama

Halı Yıkama

Niçin Dry Diamond Yerinde Halı Yıkama

Gün içinde içerisinde en fazla vakit geçirdiğimiz yerlerden birisi de ev içersindeki üzerine basarak gezdiğimiz halılarımız,belki uzun süre temizlenmemektedir yıkanmamış Çünkü kendi imkânlarınız ile derinlemesine temizlenmesi zor olan halılarınız zamanla gözle göremesek bile birçok kiri ve bakteriyi içerisinde barındırmaktadır. bu nedenle halılarınızda sevdiklerimiz, özelliklede savunması ve bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklarımız için birer tehdit unsuru olmaktadır.
Her adımlarımızda halı yüzeyindeki yürüyüşlerimizde,istenmeyen maalesef bir çok kimyasal halı havı,küf mantarları,yıpranmış kimyasal halı boyaları ve en önemlisi ise mite lar astlım,alerjik hastalıklarına sebebiyet veren bir çok yoğununluğu derinlemesine kökten çözüm ile hijyen hal alarak sizlere sizler için temizliyoruz.

Halılarınızın Temizliğinin, öneminin ve hassasiyetinin farkında olduğumuzdan, sizler için

Güçlü vakum gücü, ve yüksek basınçlı buharlı solisyonla yıkanarak derinlemesine halıların ipliklerinin en uç noktasına kadar temizlik sağlamaktadır.
Halılarınız Karbonatlı ve kimyasal içermeyen solisyonlarımızla yüksek buhar basıncıyla Profesyonel Halı Yıkama Makinesi ile yıkandıktan sonra buharlı makine ile kurulama işlemine geçilmektedir. Halılarınız Kurulama işlemi sonrası %70 %80 oranında kurutulmaktadır. Nem rutubet kokan pis kokular olmadan mis gibi kokan halılarınız Yıkama sonrası 2/3saat içerisinde tam anlamıyla kurumuş olacaktır. Halılar Yıkama ve kurutma işlemi sonrası tüm kir ve bakterilerinden milyonlarca mite lardan arındırılmış olarak sizlere teslim edilmektedir.

Telefon:0312 911 49 09
Çalışma Saatleri: 08:00 - 22:00
Cumartesi - Pazar: 10:00 – 20:00
Randevu Al