Tüm Hizmetlerimizin İçeriği

Hizmet Alanlarımız ;

►Ev

►Ofis

►Cami

►Otel

►Cafe

►Restaurant

►Kreş ve Okul

►Araç

 

Niçin Dry Diamond Araç Koltuk Yıkama

Gün içinde içerisinde en fazla vakit geçirdiğimiz yerlerden birisi de araçlarımızdır. Araç koltuklarımız belki uzun süre temizlenmemektedir. Çünkü kendi imkânlarınız ile derinlemesine temizlenmesi zor olan koltuklarımız zamanla gözle göremesek bile birçok kiri ve bakteriyi içerisinde barındırmaktadır. bu nedenle araçlarımız sevdiklerimiz, özelliklede savunması ve bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklarımız için birer tehdit unsuru olmaktadır.

Araç Koltuk Temizliğinin, öneminin ve hassasiyetinin farkında olduğumuzdan, sizler için

Güçlü vakum gücü, ve yüksek basınçlı buharlı solisyonla yıkanarak derinlemesine temizlik sağlamaktadır.

Araç Koltuklarınız Karbonatlı ve kimyasal içermeyen solisyonlarımızla yüksek buhar basıncıyla Profesyonel Halı Koltuk ve Yatak Yıkama Makinesi ile yıkandıktan sonra aynı makine ile kurulama işlemine geçilmektedir. Koltuklarınız Kurulama işlemi sonrası %70 %80 oranında kurutulmaktadır. Yıkama sonrası 2/3saat içerisinde tam anlamıyla kurumuş olacaktır. Araçınız ve Araç Koltuklarınız, Koltuk Yıkama ve kurutma işlemi sonrası tüm kir ve bakterilerinden arındırılmış olarak sizlere teslim edilmektedir.

Niçin dry diamond koltuk kanape yıkama

Gün içinde içerisinde en fazla vakit geçirdiğimiz yerlerden birisi de kanepe vekoltuklarınız belki uzun süre temizlenmemektedir. Çünkü kendi imkânlarınız ile derinlemesine temizlenmesi zor olan koltuklarımız zamanla gözle göremesek bile birçok kiri ve bakteriyi içerisinde barındırmaktadır. bu nedenle araçlarımız sevdiklerimiz, özelliklede savunması ve bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklarımız için birer tehdit unsuru olmaktadır.

Koltuk Temizliğinin, öneminin ve hassasiyetinin farkında olduğumuzdan, sizler için

Güçlü vakum gücü, ve yüksek basınçlı buharlı solisyonla yıkanarak derinlemesine temizlik sağlamaktadır.
Koltuklarınız Karbonatlı ve kimyasal içermeyen solisyonlarımızla yüksek buhar basıncıyla Profesyonel Halı Koltuk ve Yatak Yıkama Makinesi ile yıkandıktan sonra aynı makine ile kurulama işlemine geçilmektedir. Koltuklarınız Kurulama işlemi sonrası %70 %80 oranında kurutulmaktadır. Yıkama sonrası 2/3saat içerisinde tam anlamıyla kurumuş olacaktır. Koltuklarınız, Koltuk Yıkama ve kurutma işlemi sonrası tüm kir ve bakterilerinden arındırılmış olarak sizlere teslim edilmektedir.

Niçin dry diamond yatak yıkama

Gün bitimindeki en fazla vakit geçirdiğimiz yerlerden birisi de yataklarımız belki uzun süre temizlenmemektedir. Çünkü kendi imkânlarınız ile derinlemesine temizlenmesi zor olan koltuklarımız zamanla gözle göremesek bile birçok kiri ve bakteriyi içerisinde barındırmaktadır. bu nedenle araçlarımız sevdiklerimiz, özelliklede savunması ve bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklarımız için birer tehdit unsuru olmaktadır.

Yatak Temizliğinin, öneminin ve hassasiyetinin farkında olduğumuzdan, sizler için

Güçlü vakum gücü, ve yüksek basınçlı buharlı solisyonla yıkanarak derinlemesine temizlik sağlamaktadır.
Yataklarınız Karbonatlı ve kimyasal içermeyen solisyonlarımızla yüksek buhar basıncıyla Profesyonel Koltuk ve Yatak Yıkama Makinesi ile yıkandıktan sonra aynı makine ile kurulama işlemine geçilmektedir. Yataklarınız Kurulama işlemi sonrası %70 %80 oranında kurutulmaktadır. Yıkama sonrası 2/3saat içerisinde tam anlamıyla kurumuş olacaktır. Yatak Yıkama ve kurutma işlemi sonrası tüm kir ve bakterilerinden milyonlarca mite lardan arındırılmış olarak sizlere teslim edilmektedir.

Niçin dry diamond yerinde halı yıkama

Gün içinde içerisinde en fazla vakit geçirdiğimiz yerlerden birisi de ev içersindeki üzerine basarak gezdiğimiz halılarımız,belki uzun süre temizlenmemektedir yıkanmamış Çünkü kendi imkânlarınız ile derinlemesine temizlenmesi zor olan halılarınız zamanla gözle göremesek bile birçok kiri ve bakteriyi içerisinde barındırmaktadır. bu nedenle halılarınızda sevdiklerimiz, özelliklede savunması ve bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklarımız için birer tehdit unsuru olmaktadır.
Her adımlarımızda halı yüzeyindeki yürüyüşlerimizde,istenmeyen maalesef bir çok kimyasal halı havı,küf mantarları,yıpranmış kimyasal halı boyaları ve en önemlisi ise mite lar astlım,alerjik hastalıklarına sebebiyet veren bir çok yoğununluğu derinlemesine kökten çözüm ile hijyen hal alarak sizlere sizler için temizliyoruz.

Halılarınızın Temizliğinin, öneminin ve hassasiyetinin farkında olduğumuzdan, sizler için

Güçlü vakum gücü, ve yüksek basınçlı buharlı solisyonla yıkanarak derinlemesine halıların ipliklerinin en uç noktasına kadar temizlik sağlamaktadır.
Halılarınız Karbonatlı ve kimyasal içermeyen solisyonlarımızla yüksek buhar basıncıyla Profesyonel Halı Yıkama Makinesi ile yıkandıktan sonra buharlı makine ile kurulama işlemine geçilmektedir. Halılarınız Kurulama işlemi sonrası %70 %80 oranında kurutulmaktadır. Nem rutubet kokan pis kokular olmadan mis gibi kokan halılarınız Yıkama sonrası 2/3saat içerisinde tam anlamıyla kurumuş olacaktır. Halılar Yıkama ve kurutma işlemi sonrası tüm kir ve bakterilerinden milyonlarca mite lardan arındırılmış olarak sizlere teslim edilmektedir.

 Niçin dry diamond yerinde stor perde yıkama

Gün içinde içerisinde açıp kapatmak üzere aç kapa perdelerimizden dökülen tozlar güneş ışıklarının ev içerisine vurduğu an ışık içinde uçuşan tozları mikrop ve bakteri yuvası halini alan yerlerden birisi de stor perdeler belki uzun süre temizlenmemektedir. Çünkü kendi imkânlarınız ile derinlemesine temizlenmesi zor olan stor perdelerde zamanla gözle göremesek bile birçok kiri ve bakteriyi içerisinde barındırmaktadır. bu nedenle stor perdeler sevdiklerimiz, özelliklede savunması ve bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklarımız için birer tehdit unsuru olmaktadır.

Stor perde Temizliğinin, öneminin ve hassasiyetinin farkında olduğumuzdan, sizler için

Güçlü vakum gücü, ve yüksek basınçlı buharlı solisyonla yıkanarak derinlemesine temizlik sağlamaktadır.
Stor perdeler Karbonatlı ve kimyasal içermeyen solisyonlarımızla yüksek buhar basıncıyla Profesyonel Stor perde Makinesi ile yıkandıktan sonra aynı makine ile kurulama işlemine geçilmektedir. Stor perde Kurulama işlemi sonrası %70 %80 oranında kurutulmaktadır. Yıkama sonrası 2/3saat içerisinde tam anlamıyla kurumuş olacaktır. Yatak Yıkama ve kurutma işlemi sonrası tüm kir ve bakterilerinden milyonlarca mite lardan arındırılmış olarak sizlere teslim edilmektedir.

Niçin dry diamond mutfak/banyo/tuvalet{sert zemin ile fayans} temizliği

Gün içinde içerisinde ihtiyaç duyulan wc /banyo/mutfaklarda sert zemine dökülen ve istenmeyen bulaşıkları yapışan dışkıları uçuşan tozları mikrop ve bakteri yuvası halini alan yerlerden birisi de sert zemin belki uzun süre temizlenmemektedir
Temizlense dahi dry dinamondın hassasiyeti ile en uç noktalara kadar ulaşamayabilirsiniz gözle görülemeyecek kadar küçük bakterilere.Malum kendi imkânlarınız ile derinlemesine temizlenmesi zor olan sert zemin zamanla gözle göremesek bile birçok kiri ve bakteriyi mikropları içerisinde barındırmaktadır. bu nedenle sert zeminlerde sevdiklerimiz, özellikle de savunması ve bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklarımız için birer tehdit unsuru olmaktadır.

Sert zemin Temizliğinin, öneminin ve hassasiyetinin farkında olduğumuzdan, sizler için

Güçlü vakum gücü, ve yüksek basınçlı buharlı solisyonla yıkanarak derinlemesine temizlik sağlamaktadır.
Sert zemin Karbonatlı ve kimyasal içermeyen solisyonlarımızla yüksek buhar basıncıyla Profesyonel Sert zemin Makinesi ile yıkandıktan sonra aynı makine ile kurulama işlemine geçilmektedir. Stor perde Kurulama işlemi sonrası %99 %100 oranında kurutulmaktadır. Yıkama sonrası 5 dakika içerisinde tam anlamıyla kurumuş olacaktır, kullanıma hazır uygun hale gelmiştir. Sert zemin Yıkama ve kurutma işlemi sonrası tüm kir ve bakterilerinden milyonlarca mite’lardan arındırılmış olarak sizlere teslim edilmektedir.

Telefon:0312 911 49 09
Çalışma Saatleri: 08:00 - 22:00
Cumartesi - Pazar: 10:00 – 20:00
Randevu Al