Wc / Mutfak / Banyo Yıkama

Wc Mutfak Banyo

Wc / Mutfak / Banyo Yıkama

  • Gün içinde içerisinde ihtiyaç duyulan wc /banyo/mutfaklarda sert zemine dökülen ve istenmeyen bulaşıkları yapışan dışkıları uçuşan tozları mikrop ve bakteri yuvası halini alan yerlerden birisi de sert zemin belki uzun süre temizlenmemektedir
    Temizlense dahi dry dinamondın hassasiyeti ile en uç noktalara kadar ulaşamayabilirsiniz gözle görülemeyecek kadar küçük bakterilere.Malum kendi imkânlarınız ile derinlemesine temizlenmesi zor olan sert zemin zamanla gözle göremesek bile birçok kiri ve bakteriyi mikropları içerisinde barındırmaktadır. bu nedenle sert zeminlerde sevdiklerimiz, özelliklede savunması ve bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklarımız için birer tehdit unsuru olmaktadır.

    Sert zemin Temizliğinin, öneminin ve hassasiyetinin farkında olduğumuzdan, sizler için

    Güçlü vakum gücü, ve yüksek basınçlı buharlı solisyonla yıkanarak derinlemesine temizlik sağlamaktadır.
    Sert zemin Karbonatlı ve kimyasal içermeyen solisyonlarımızla yüksek buhar basıncıyla Profesyonel Sert zemin Makinesi ile yıkandıktan sonra aynı makine ile kurulama işlemine geçilmektedir. Stor perde Kurulama işlemi sonrası %99 %100 oranında kurutulmaktadır. Yıkama sonrası 5 dakika içerisinde tam anlamıyla kurumuş olacaktır, kullanıma hazır uygun hale gelmiştir. Sert zemin Yıkama ve kurutma işlemi sonrası tüm kir ve bakterilerinden milyonlarca mite lardan arındırılmış olarak sizlere teslim edilmektedir.

Telefon:0312 911 49 09
Çalışma Saatleri: 08:00 - 22:00
Cumartesi - Pazar: 10:00 – 20:00
Randevu Al